JAK PUBLIKOWAC?

Forum kontaktów przemysłu z uczonymi; inicjatywy gospodarcze
Marco

JAK PUBLIKOWAC?

Post#1 » 22 kwie 2008, wt, 22:33

JAK OPUBLIKOWAC SPOSOB, IDEE itp.? Szablon? I gdzie? Pliz.

andzo

Post#2 » 04 maja 2008, ndz, 16:49

Oczywiście w urzędzie patentowym: http://www.uprp.pl/polski tam jest wszystko napisane, albo przynajmniej powinno, więć wystarczy poszperać, poza tym można jeszcze użyć google, i tam też się napewno znajdzie wiele interesujących informacji
Starajmy się rozumieć innych, ale jeszcze bardziej wyrażać się zrozumiale dla innych. To się przydaje w komunikacji

andzo

Post#3 » 04 maja 2008, ndz, 16:53

Tak się naczytałem o tym patentowaniu, że myślałem, że tym razem też ci o to chodzi ;d O publikowaniu nie wiem niestety zbyt wiele...
Starajmy się rozumieć innych, ale jeszcze bardziej wyrażać się zrozumiale dla innych. To się przydaje w komunikacji

Awatar użytkownika
alchemik
Site Admin
Kontaktowanie:

Post#4 » 04 maja 2008, ndz, 20:02

Publikować można właśnie na Forum Naukowym lub w dowolnym czasopismie (chocby jako odpłatne ogłoszenie).
Ważne, by medium, w którym się publikuje było powszechnie dostępne.
Internet wydaje się ku temu najlepszym medium, bo dociera do kilku miliardów ludzi.

Ponieważ dopuszczamy publikowanie również w języku angielskim, więc zasięg "rażenia" takiej publikacji rośnie.
Nie boję się motyla Lorenza...
Ale kto powiedział, że ten motyl jest tylko jeden?

Wróć do „Biznes i Nauka”