Izka

Tutaj możesz napisać parę słów o sobie
izka

Izka

Post#1 » 08 gru 2006, pt, 19:03

hALLO!!!
Mam na imie iza i pochodze z bielska-bialej (jest tu naprawde pieknie bo gory sa na wyciagniecie reki!!!). Niedawno temu obronilam prace licencjacka z pcychologii ale studiowalam teologie. Teraz mam zamiar rozpoczac nauke na UJ na wydziale filozofii. Hmm... Wiem ze to troche zakrecone, no ale ktorz powiedzial ze zycie jest proste? :lol:
Kocham kocham kocham wiele rzeczy: moja pasja to konie, lasy i krainy sniegow-arktyka, antarktyda. Chcialabym tam kiedys sie znalezc- marzenia sie spelniaja!!!Aktualnie siedze w anglii i zarabiam pieniadze na realizacje moich planow, a takze poznaje nowa kulture (Uwaga milosnicy pelnych talerzy-jedzenie jest tu paskudne) :wink:

Awatar użytkownika
alchemik
Site Admin
Kontaktowanie:

Kopiowanie

Post#2 » 08 gru 2006, pt, 19:26

Witaj!
Nie boję się motyla Lorenza...
Ale kto powiedział, że ten motyl jest tylko jeden?

Mariusz
Kontaktowanie:

Post#3 » 11 gru 2006, pn, 06:40

No wlasnie Anglia ma opinie, ze tam ludzie jedza odpady dla swin. Bo ktos kiedys slyszal o kuchni angielskiej, chyba jest jeszcze mniej znana na swiecie niz polska. No ale podobno sie to juz zmienia w Anglii i jest tam duzo restauracji nieangielskich i nawet anglicy nie lubia jesc wlasnego jedzenia. Pewnie zreszta btez sie znajda restauracje polskie.

Awatar użytkownika
calasilyar
Kontaktowanie:

Re: Izka

Post#4 » 11 gru 2006, pn, 15:13

izka pisze:(Uwaga milosnicy pelnych talerzy-jedzenie jest tu paskudne) :wink:

i dlatego zostaję w Polsce :twisted:
"Słodko spożywamy matematykę i dzieje się nam jak Lotofagom; bo skosztowawszy jej, nie chcemy już od niej odstąpić i owłada nami jak kwiat lotosu."
Arystoteles :mrgreen:

izka

Post#5 » 13 gru 2006, śr, 16:29

Absolutnie sie z wami zgadzam. Gdyby nie obcokrajowcy przybywajacy tu ze swoja kultura, anglia nie mialaby sie czym szczycic jesli chodzi o jedzenie. Kuchnia swiatowa tu przoduje-nawet polska robi coraz wieksza furore!!! :lol: Ja na szczescie na swieta wracam do polski-pyszny tradycyjny karp bedzie czekal na wigilijnym stole!!!Mniam, mniam :D

Wróć do „Przedstaw się...”