Jak przewidujemy przyszłość - czy ktoś zna odpowiedź?

Problemy nauk ścisłych - dyskusje, teorie, kontakty
krystkon
Posty: 2

Jak przewidujemy przyszłość - czy ktoś zna odpowiedź?

Post#1 » 20 maja 2011, pt, 12:00

Potrzebuję konfrontacji z naukowcami w obszarze jednej teorii.

Wstęp:
Kod genetyczny nie jest tylko projektem ciała, jest także projektem naszych wewnętrznych logik w tym także świadomości. Kod genetyczny jest kodem źródłowym naszej świadomości.

Nadwymiar Logiczny
Rzeczywistość jest nadwymiarowa. Istnieją wymiary rzeczywiste i nadwymiar logiczny. Wszystkie wartości logiczne i działania logiczne znajdują się w nadwymiarze logicznym. Działania fizyczne w wymiarach rzeczywistych kształtują działania logiczne i wartości logiczne w nadwymiarze logicznym. Żadna wartość logiczna nie jest abstrakcyjna i nie istnieje bez przypisanego do niej fizycznego działania w wymiarze rzeczywistym. Wartości logiczne i działania logiczne jako, że są pochodną działań fizycznych pozostają bez wpływu na nie. Działania fizyczne w wymiarze rzeczywistym pozostają zdeterminowane przez prawa kształtujące jak np.: materia, grawitacja, siła odśrodkowa, pęd, przewodnictwo, właściwości chemiczne itd..

Dowody:
Nasze przewidywanie przyszłości w w obszarze skutków działań fizycznych w wymiarze rzeczywistym oparte jest na matematycznym modelu wymiaru rzeczywistego w naszej logice. Gdyby nie było matematycznego modelu wymiaru rzeczywistego w naszej logice nigdy nie można byłoby przewidzieć przyszłego skutku działań fizycznych w wymiarze rzeczywistym zanim się jeszcze wydarzy. Bez modelu matematycznego nigdy nie przewidzielibyśmy, że kamień wypuszczony z ręki spadnie na ziemię.

Nasze przewidywanie przyszłości w obszarze skutków działań logicznych (decyzji) w nadwymiarze logicznym oparte jest na matematycznym modelu nadwymiaru logicznego w naszej logice. Gdyby nie było matematycznego modelu nadwymiaru logicznego w naszej logice nigdy nie można byłoby przewidzieć przyszłej decyzji (wyniku logicznego) w nadwymiarze logicznym zanim się jeszcze wydarzy. Bez modelu matematycznego nigdy nie przewidzielibyśmy, że owca rażona prądem z ogrodzenia pod napięciem cofnie się.

Działania fizyczne naszego mózgu w wymiarze rzeczywistym kształtują logikę naszej świadomości w nadwymiarze logicznym. Doznajemy samych siebie „ja jestem” kiedy działania fizyczne w naszym mózgu odpowiedzialne za kształtowanie naszej świadomości są logiczne. Kiedy działania fizyczne w naszym mózgu przestają być logiczne świadomość w nadwymiarze logicznym wygasa i przestajemy doznawać samych siebie.

Wartości logiczne mające różne swoje odzwierciedlenia w działaniach fizycznych w wymiarze rzeczywistym mogą zostać stwierdzone jedynie w logice w nadwymiarze logicznym, która także ma swoje odwzorowanie w działaniach fizycznych w wymiarze rzeczywistym. Poza nadwymiarem logicznym wartości logiczne nie występują.

Nie ma logicznych pojęć abstrakcyjnych, jeśli coś nie ma przypisanego choćby jednego elektronu w wymiarze rzeczywistym to nie może także stanowić wartości logicznej w nadwymiarze logicznym.

Nadwymiar logiczny odpowiada na pytania, na które dotychczas nikt nie zna odpowiedzi:
1. Jak przewidujemy przyszłe skutki działań fizycznych w wymiarze rzeczywistym? Skąd wiemy, że balon wypełniony helem uniesie się w atmosferze zanim jeszcze nadmuchamy balon?
2. Jak przewidujemy przyszłe decyzje w wymiarze logicznym? Skąd wiemy, że zwierzę po wpływem nagłego hałasu ucieknie zanim jeszcze hałas zrobimy?
3. Od czego zależy aktywność naszej świadomości i doznania „ja jestem”? Dlaczego przestajemy doznawać samych siebie?
4. Gdzie w wymiarze rzeczywistym znajdują się wartości logiczne jak: „smutny”, „później”, „popatrz”, „matematyka” ? Gdzie na poziomie atomów i ich lokalnych działań znajdują się wartości logiczne?
5. Czy wartości logiczne jak „późny”, „zrozumiały”, „nie tędy droga”, „może”, „słowo” są obecne poza wymiarem rzeczywistym? Czy te wartości logiczne operują w przestrzeni, w której nie ma ani jednego atomu i ani jednego elektronu?

jaro65
ZABLOKOWANY
Posty: 2

Post#2 » 13 cze 2011, pn, 17:47

Dziwne te pytania - raczej z zakresu filozofii ala pan Palikot.
Na większość tych pytań powinien odpowiedzieć zdolny gimnazjalista taki z olimpiady matematycznej. :)

krystkon
Posty: 2

Post#3 » 13 cze 2011, pn, 18:08

jaro65 pisze:Dziwne te pytania - raczej z zakresu filozofii ala pan Palikot.
Na większość tych pytań powinien odpowiedzieć zdolny gimnazjalista taki z olimpiady matematycznej. :)


Czy dlatego nie potrafisz na nie odpowiedzieć?

Wróć do „Nauki ścisłe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron